Rekonstrukce rekreační chalupy

Rekonstrukce rekreační chalupy

Na obnovu jedné místnosti v budoucí rekreační chalupě jsme si objednali tuto firmu, jejíž pracovníci na nás udělali již od prvního setkání velmi dobrý dojem svým odborným přístupem. Před začátkem rekonstrukce se nabízel pohled na několika vrstvami pokryté hrbolaté stěny více než 100 let staré vesnické chalupy. Vápnem zamalované trámy a hrbolatý strop celkově dokreslovaly nevzhledný ráz. Naší představou bylo prostor oživit, zateplit a rozveselit, proto jsme zvolili teple žlutou a oranžovou barvu interiéru.

.

Jelikož jsme nemohli být z našich pracovních důvodů přítomni rekonstrukci, předali jsme firmě 22.2.2011 klíče od objektu a vše nechali na ni. Firma nám stěny krásně vyrovnala novým štukováním, zkrášlila strop přiznáním a ošetřením starých trámů, které namořila, a mezi jednotlivými trámy vytvořila hladké bílé rámování se strukturovaným podhledem bílého stropu. Natřené velké plochy žlutou a oranžovou barvou místnost krásně zútulnily. Součástí rekonstrukce byla také výměna a přemístění radiátoru pod okno a nový nátěr okenních rámů. 4.3.2011 po dokončení jsme byli nadšeni úžasnou proměnou.

Chtěla bych moc poděkovat za perfektně odvedenou práci. Práce byla rychlá, kvalitní a cenově přijatelná.

U této firmy čekejte profesionální jednání, odborné rady a kvalitní provedení. Jsme maximálně spokojeni a rozhodně ji všem doporučujeme.

Alena K.

Před rekonstrukcí
img_5788_thumb   img_5789_thumb
Po rekonstrukci
img_6382_thumb   img_6396_thumb
img_6408_thumb   img_6473_thumb
img_6489_thumb   img_6500_thumb