Barevný rádce se inspiroval přírodou

articlesPouštíme-li se do takové akce, jako je například malování, je doslova každá rada drahá. Ať už se dáte do díla sami nebo využijete realizační firmu, vhod přijdou srozumitelné, stručné a ucelené informace. Spolehlivým průvodcem při malování, natírání a dekoracích stěn je nový Barevný rádce od společnosti Primalex, který se inspiroval přírodou. Na pětatřiceti stránkách vás Barevný rádce provede nejen světem dostupných materiálů, výběrem a kombinací barev, ale také vám představí nejrůznější lahůdky, jako jsou například sklovláknité tapety Primalex. Více než dvacet fotografií inspirovaných přírodou a stejný počet obdobně barevně laděných interiérů a exteriérů vás inspiruje při kombinování a výběru barev. Atraktivní záběry ukazují, jak harmonické a veselé jsou kombinace odstínů v přírodě a jak si tento soulad a příjemnou atmosféru můžeme přenést i do interiéru svých domovů, chalup nebo třeba na fasádu. Primalex Barevný rádce je k dispozici v síti Kolorovacích center Primalex,ale rádi Vám ho předvedeme i my.

Líbí se Vám žluto-oranžovo-fialkové odstíny čerstvě spadaného listí nebo barva vyprahlé cesty uprostřed sytě fialových lánů levandule někde v Provence? Nebo snad dáte přednost veselým barvám jarních petrklíčů? Příroda má mnoho barev a nekonečně kombinací lahodících našemu oku. Primalex Barevný rádce doporučí, která barva se kam hodí a ukáže jak využít barvy tak, abychom se mezi nimi cítili příjemně. Ať už chcete interiér či exteriér dožluta, oranžova, červena, hněda nebo dokonce dofialova, či uvažujete nad modrou, tyrkysovou, zelenou, žlutozelenou nebo třeba šedou, Barevný rádce vám nabídne nejzajímavější barevná řešení. U navržených kombinací si můžete přímo poznamenat číslo odstínu, který vám pak namíchají ve vašem Kolorovacím centru Primalex,nebo se domluvíte s námi a my Váš výběr zrealizujeme.

.

Primalex COLORDESIGNER plný nápadů

Atraktivní interiéry, působivé barevné kombinace a výběr toho nejlepšího z aktuálních trendů v interiérovém designu přináší publikace Primalex Colordesigner. Příručka vydávaná značkou Primalex inspiruje své čtenáře při plánování barevného řešení interiérů a zároveň jim nabízí i praktickou pomoc v podobě vzorníků vybraných odstínů, obdobně jako stejnojmenný program umístěný na těchto stránkách. V tištěné publikaci se můžete inspirovat a vlastní návrh si pak s jasnější představou a znalostí odstínů vytvořit na svém počítači! Publikace Colordesigner obsahuje 13 dvoustran, na každé s jednou barevnou kombinací, a navíc ucelený přehled obarvených malířských nátěrů Primalex se vzorníky.

.