Objednávky

Objednávat naše služby můžete na telefonním čísle 732833030 nebo použijte tento formulář.

Více než malování

Chcete vymalovat, ale ještě  jste chtěli nový sádrokartonový strop do koupelny, předsíně nebo třeba kuchyně. Potřebujete opravit obklad, omítku, dlažbu, ale nikoho tam “kvůli takovému kousku“ nemůžete dostat? Nemáte nikoho kdo by Vám pomohl s vyklízením, stěhováním a úklidem? Rádi Vám tyto práce v rámci malování provedeme.

Návrh interiéru

I taková běžná věc, jako je malování, podléhá vkusu a estetickému cítění. Zkuste si navrhnou svoji místnost nejprve “nanečisto“.

 

http://www.colordesigner.cz/

 

Home

Aktivní stěna

schema-fotokatalyza-b

GENIÁLNÍ OBJEV

Aktivní stěna je nátěr, který čistí vzduch od všech organických škodlivin, jako jsou rakovinotvorné látky, viry, bakterie, alergeny, plísně a další zdraví ohrožující organické mikročástice. Tento český vynález je patentovaný u nás i ve světě a je odzkoušený řadou realizací.

.

 

Nátěr je vhodný do všech domácností, je řešením pro všechny, kteří touží po zdravějším ovzduší, pevnějším zdraví a celkově lepších životních podmínkách v interiéru. V dnešní době trávíme v místnostech až 90% svého času a je proto důležité i tady dýchat čistý vzduch. Toto je však v posledních letech problém. Výrazně nižší cirkulace vzduchu v klimatizovaných budovách a jeho případné vedení plastovým potrubím problém zhoršuje. Odhaduje se, že až 30% klimatizovaných budov trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Aktivní stěna je produkt ideální pro alergiky, astmatiky, lidi často trpící nemocemi virového či bakteriálního původu. Nejen domácnosti mohou profitovat z účinků produktu. Zejména zdravotnická zařízení ocení výrazné zlepšení ovzduší, které dýchají jak pacienti, tak zdravotnický personál. Riziko šíření nákazy vzduchem je zde totiž maximálně omezeno. Produkt je proto vhodný i pro další místa s vyšší koncentrací lidí jako jsou úřady, banky, školy atd. Aktivní stěna ze vzduchu odstraňuje také všechny zápachy a cigaretový kouř, lze ji tedy doporučit i do stravovacích zařízení, restaurací, hotelů.

Více informací o produktu na  www.aktivnistena.cz