Objednávky

Objednávat naše služby můžete na telefonním čísle 732833030 nebo použijte tento formulář.

Více než malování

Chcete vymalovat, ale ještě  jste chtěli nový sádrokartonový strop do koupelny, předsíně nebo třeba kuchyně. Potřebujete opravit obklad, omítku, dlažbu, ale nikoho tam “kvůli takovému kousku“ nemůžete dostat? Nemáte nikoho kdo by Vám pomohl s vyklízením, stěhováním a úklidem? Rádi Vám tyto práce v rámci malování provedeme.

Návrh interiéru

I taková běžná věc, jako je malování, podléhá vkusu a estetickému cítění. Zkuste si navrhnou svoji místnost nejprve “nanečisto“.

 

http://www.colordesigner.cz/

 

Home

O nás

Děkujeme,že jste zavítali na naše stránky. Provádíme veškeré malby a nátěry interiérů,fasád a další práce související s tímto řemeslem. V oboru působíme již od roku 1994. Jdeme s novými trendy a technologiemi, co se týče aplikací i nových produktů. Zajištujeme jak malé, tak ve spolupráci se stavebními firmami, i akce většího rozsahu. Dbáme na preciznost provedené práce, dodržování technologických postupů, čistotu a dodržování sjednaných termínů.Naším regionem je převážně Plzeň a Plzeňský kraj.Snažíme se zrealizovat vaše přání a představy k plné spokojenosti. Budeme rádi, když i Vy se stanete naším dalším spokojeným zákazníkem.

.